תקנון האתר

1. תנאי השתתפות

רשאי לבצע פעולה באתר, כל אדם בן 18 ומעלה (וכן חברה המאוגדת כדין לפי חוקי מדינת שראל והרשומה ברשם החברות בישראל) אשר ברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי. הרכישה מותנית קבלת אישור של חברת האשראי לעסקה. במקרה בו לא אושרה העסקה ע"י חברות האשראי יקבל מבצע הפעולה הודעה מתאימה.


2. המוצרים המוצעים

המוצרים המוצגים באתר הינם חדשים וראויים למכירה. דִיג דוֹג המרכז לחיות בשער בנימין עושה כל ביכולתה על מנת להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי. אם המוצרים חסרים במלאי, תשלח לרוכש הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני ו/או באמצעות הטלפון, כפי שנמסר ע"י הרוכש בתהליך הרכישה. במקרה שכזה, דִיג דוֹג המרכז לחיות בשער בנימין שומרת לעצמה את הזכות להציע לרוכש הצעות חילופיות, במידה והרוכש יבחר מוצר אחר חלופי, יעודכנו פרטי ההזמנה מחדש. במידה והרוכש יסרב חלופות המוצעות, ההזמנה תמחק וכרטיס האשראי לא יחוייב ו/ כספכם יוחזר במלאו.
 

3. פרטי המשתמש 

בעת ביצוע הפעולה באתר, יידרש המשתתף להכניס למערכת את הפרטים הבאים: שם פרטי, שם משפחה, טלפון, יישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני, ופרטי תשלום. הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לדִיג דוֹג המרכז לחיות בשער בנימין.

דִיג דוֹג המרכז לחיות בשער בנימין לא תשא, במישרין או בעקיפין, באחריות כלשהי לכל מקרה שבו רכישה של משתתף לא תתקבל במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ממשתתף לרכוש מוצרים.
 

4. תשלום ואספקה
 
לאחר סיום ביצוע הרכישה נציג דִיג דוֹג המרכז לחיות בשער בנימין יצור איתך קשר טלפוני לקבלת פרטי תשלום, בתשלום מלא בגין המוצר. דִיג דוֹג המרכז לחיות בשער בנימין תספק את המוצר הנרכש באתר, לכתובת כפי שהוקלדה בדף ההרשמה או בתיאום אישי מול הלקוח במידה וכתובת היעד אינה הכתובת שהוקלדה בדף ההרשמה. כל זאת בהתאם ובכפוף לתנאי האספקה של דִיג דוֹג המרכז לחיות בשער בנימין.

דִיג דוֹג המרכז לחיות בשער בנימין לא תהיה אחראית לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים: כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, תקלה, מצב חירום ונזקי טבע, או שביתה אצל ספקי שירותים הדרושים להובלת המוצרים.

דִיג דוֹג המרכז לחיות בשער בנימין שומרת לעצמה את הזכות לשנות מחירים ללא כל הודעה מוקדמת או לבטל כל עיסקה גם לאחר ההזמנה.


5. משלוחים

המשלוח חינם בקנייה מעל מינימום הזמנה לפי האיזור.  לישובי מזרח בנימין להזמנות מעל 250₪ המשלוח בחינם.

בהזמנה פחות מהמינימום (250₪) יתווספו דמי משלוח כמפורט בדף ההזמנה, יתווספו דמי משלוח בסך- 20₪

לשאר אזורי הארץ - נא ליצור קשר לפרטי משלוחים

המשלוחים יסופקו בתנאים הבאים :

תושבי מזרח בנימין - אנו עושים כל מאמץ לספק את הסחורה תוך 2 ימים עסקיים מביצוע הזמנה.


6. מדיניות ביטולים והחזרות 

כל הרוכש מוצר רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן"), מיום עשיית העסקה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר. 

ביטול של עסקה יעשה בכתב באמצעות הדואר האלקטרוני. המוצר ישלח אלינו (על חשבון הרוכש\על ידי  שליח מטעם החברה - במידה ונמצא לנכון) כאשר הוא שלם ובאריזתו המקורית, ולא נעשה בו כל שימוש או פגיעה או פגם מכל סוג שהוא.


סכום העסקה יוחזר לכם באותו אופן בו שילמתם בניכוי דמי ביטול בשיעור 5% מסך העסקה ודמי המשלוח, לאחר קבלת המוצר בחזרה.

האתר מופעל על ידי גבי אביר
דִיג דוֹג המרכז לחיות בשער בנימין © 2020